Ampache - en to uk_UA translation catalogue (19 entries)

en: Error
uk_UA: Помилка

en: User
uk_UA: Користувач

en: Guest
uk_UA: Гість

en: Admin
uk_UA: Адмін

en: Added
uk_UA: Додано

en: Localplay Controllers
uk_UA: Контролери локального відтворення

en: Catalog Types
uk_UA: Типи каталогів

en: Your new Access Control List(s) have been created
uk_UA: Ваш новий Список(и) Контролю Доступу був створений

en: New User Added
uk_UA: Нового користувача додано

note: HINT: %1 Username, %2 Access (Guest, User, Admin)
en: %1$s has been created with an access level of %2$s
uk_UA: %1$s був створений з рівнем доступу %2$s

en: Art information has been removed from the database
uk_UA: Інформацію про обкладинки видалено з бази даних

en: Updated
uk_UA: Оновлено

en: Deactivated PHP memory limit
uk_UA: Деактивовано обмеження пам'яті PHP

en: Start adding new media
uk_UA: Початок додавання нових мультимедійних файлів

en: Start searching new media art
uk_UA: Початок пошуку нових обкладинок

en: Optimizing database tables
uk_UA: Оптимізація таблиць бази даних

en: Starting broadcasts...
uk_UA: Запуск трансляції...

en: UPnP broadcast...
uk_UA: UPnP мовлення...

en: UPnP backend disabled. Broadcast skipped.
uk_UA: UPnP backend відключено. Трансляцію пропущено.
